مرکز گارانتی باتری خودرو

مرکز گارانتی باتری خودرو

09202161918

طرح تعویض و پشتیبانی تمامی محصولات

مرکز گارانتی باتری خودرو با خدمات پس از فروش باتری خودرو در خدمت شماست.

گارانتی باتری خودرو به دلیل حساس بودن این قطعه در خودروی شما، موضوعی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

از این رو، ضروری است تا از خرید محصولات فاقد کارت گارانتی معتبر و یا دارای کارت های تاریخ گذشته خودداری کنید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی برای باتری خریداری شده، امکان استفاده از خدمات گارانتی برای شما وجود داشته باشد.

در همین راستا، توصیه می کنیم که خرید خود را صرفا از فروشگاه های معتبر چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی انجام دهید.

ما در مجموعه آقای قیمت باطری غرب تهران مفتخریم که بهترین برند های باتری موجود در بازار را با تاریخ تولید به روز عرضه کنیم.

محصولات ما با گارانتی 12 ماهه پشتیبانی میشوند که هنگام خرید باتری از مجموعه ما میتوانید مطمئن باشید که انتخاب درستی دارید.

شما میتوانید جهت تهیه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب، با مجموعه آقای قیمت باطری در غرب تهران تماس بگیرید تا از خدمات ارسال و نصب رایگان باتری اتومبیل در محل بهره مند شوید.

سیستم گارانتی باتری ماشین:

شما با اطلاع کامل از نحوه گارانتی کارخانه های تولیدی باتری می توانید خرید مطمئن و بدون دغدغه را داشته باشید.

سیستم گارانتی باطری خودرو توسط کارخانه تولیدی آن مشخص می شود که معمولاً کارخانه های تولیدی سیستم مشابه هم را برای کنترل و ارائه گارانتی خود تعیین کرده اند.

دلایل اصلی ضعیف شدن و از کار افتادن باتری:

1- بطور کامل تخلیه کردن باطری.

2- قرار دادن باطری در مجاورت گرمای زیاد.

3- لرزش بیش از حد.

4- سولفاته شدن باطری.

5- رسوب گرفتن.

6- درست عمل نکردن دینام خودرو و شارژ نکردن باطری.

7- نگهداری باطری در شرایط بدون شارژ برای مدت طولانی.

مواردی که گارانتی باطری خودرو را باطل میکند:

1_ شل بستن باتری ماشین:

استفاده نکردن از بست باتری، برای ثابت نگه داشتن باتری ماشین و یا شل بستن باتری میتواند آسیب جدی به باتری وارد کرده و باعث شکستگی باتری و نشت اسید به بیرون شود و به قطعات دیگر در داخل کاپوت هم آسیب وارد کند.

2_ تغییر رنگ الکترولیت در همه خانه ها:

تغییر رنگ الکترولیت به علت وجود مشکل در دینام و سیستم برق خودرو میباشد و تغییر رنگ سبز چشمی، هیدرومتر یا نشانگر باتری شامل گارانتی نمیشود.

3_ آسیب و شکستگی باتری:

در زمان خرید باتری دقت کافی را داشته باشید که باتری شکستگی یا نشت نداشته باشد.

شکستگی باتری ناشی از تصادف و یا حمل و نقل باتری از مواردی است که منجر به ابطال گارانتی میشود.

علاوه بر آن، اگر باتری ماشین شما از کار افتاده ولی هنوز گارانتی باتری شما معتبر است و از سلامت فنی ماشین خود مطمئن هستید، دست به باتری خود نزنید؛ صبر کنید، باز کردن باتری و اضافه و کم کردن الکترولیت باتری توسط هر فردی به جز شرکتی که از آن باتری ماشین خود را خریداری کرده اید، باعث میشود گارانتی به باتری شما تعلق نگیرد.

اجازه دهید کارشناس شرکت مربوطه مشکل را شناسایی کند و در صورتی که مشکل از باتری باشد از گارانتی باتری ماشین شما استفاده کند.

برای استعلام گارانتی باتری خودرو میتوانید با کارشناسان مرکز گارانتی باتری خودرو به شماره 09120034135 در تماس باشید.

4_ خشک شدن باتری ماشین (کاهش وزن باتری)
اگر باتری ماشین مدت زمان زیاد و مداوم استفاده شود، الکترولیت باتری تخلیه میشود و صفحات باتری کاملا خشک میشوند.

این اتفاق عموما در آب و هوای گرم و خشک و عموما در باتری ماشین های عمومی اتفاق می افتد؛ که در این حالت نیز گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نمی گیرد.

5_ عدم تطابق کد درج شده بر روی باتری ماشین و کد درج شده در برگه گارانتی ماشین:

هر باتری ماشین، یک کد دارد و برای اینکه مشخص شود این برگه گارانتی دقیقا برای این باتری است، شرکت‌های سازنده باتری ماشین از کد استفاده می‌کنند.

6_عدم تطابق ظرفیت باتری ماشین با نوع خودرو شما:

هر اتومبیل، باتریی در یک محدودی آمپراژ را میتوانند پشتیبانی کنند.

شما باتوجه به سیستم برق مورد استفاده در ماشین، میتوانید هر کدام از باتری هایی که در این محدوده قرار دارند را استفاده نمایید.

اگر باتری مورد استفاده شما خارج از این محدوده باشد (باتری با آمپراژ بالاتر یا پایین تر) گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نمی‌گیرد.

7_تغییر شکل ظاهری باتری ماشین:

در چند حالت متداول ممکن است باتری ماشین شما تغییر شکل داشته باشد که در دو صورت چون اختلال در سیستم فنی ماشین میباشد، گارانتی به باتری خودرو تعلق نمیگیرد.

وجود مشکلات فنی در خودرو و داغ شدن موتور می‌تواند گرمای زیادی را ایجاد کند که نه تنها باتری ماشین، بلکه دیگر قطعات حساس را هم درگیر کند.

مشکل از دینام و سیستم برق خودرو باشد، اگر مشکل در سیستم برق رسانی ماشین باشد باتری ماشین بیش از حد مجاز و مورد نیاز خود شارژ میشود، ولتاژ دریافتی افزایش یافته و صفحات باتری بیش از حد مجاز شارژ میشوند و باعث تغییر شکل باتری ماشین میشود.

جهت خرید آنلاین باتری صبا با آمپرها و ظرفیت های مختلف میتوانید با شماره 09120034135 درتماس باشید.


گارانتی برنا باتری:

حداقل زمان گارانتی باتری های سبک ۱۲ ماه است که از طریق ارسال شماره سریال بارکد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۳۸۳۷ و یا از طریق این لینک امکان پذیر می باشد ، در صورت سپری شدن تاریخ مورد نظر ، باتری خارج از شرایط گارانتی خواهد بود .

کليه محصولات شرکت برنا باتري دارای مدت گارانتی مشخص شده بر اساس سایز باتری بوده و این تاریخ به یکی از روش‌های زیر قابل بررسی می باشد:

۱- در صورت عدم دسترسی به اینترنت، از طریق ارسال شماره بارکد باتری به سامانه ۱۰۰۰۳۸۳۷ از طریق ارسال پیامک و دریافت تاریخ پایان گارانتی

۲- استعلام از سایت شرکت برنا و استفاده از منوی بررسی اعتبار گارانتی(دراین مرحله امکان پرینت کارت گارانتی نیز وجود دارد )

ملاک محاسبه زمان گارانتی تاریخ انقضای گارانتی بوده.